GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kudde 11402210
nr 1140 2210
Kudde
Kina, längd: 27 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 oktober 2017
kl 18:17:42
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)